Neohodnoceno

Horka Bezpečnostní třmen 5 STAR

Bezpečnostní třmen horka 5 STAR je vybaven magnetickým bezpečnostním mechanismem. 

Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na objednávku
Kód: 8718675513696
Značka: Horka
3 689 Kč 2 951 Kč 2 439 Kč bez DPH
Kategorie: PRO JEZDCE
Velikost: 12
Barva: Zlatá mosaz

Bezpečnostní třmen horka 5 STAR je vybaven magnetickým bezpečnostním mechanismem. V případě pádu se konzola otevře v místě závěsu na vnější straně, tím se zabrání zachycení jezdce do třmenu. Vnější strana se automaticky odklopí a zavře nahoře v magnetickém bodě.

Specifikace produktu: magnetický bezpečnostní mechanismus vyrobený z galvanizovaného hliníku : práškové lakování : vnitřní strana vyztužená nerezovou ocelí : extra stabilita díky silným úchopovým bodům na hliníkové základně, třmeny mají levou a pravou stranu (viz označení l a r vedle magnetický bod)

Rada pro údržbu: ihned po jízdě odstraňte vlhkost a nečistoty ze třmenu suchým hadříkem. Po použití uložte sedlo a třmeny v suché, dobře větrané sedlovně. Pravidelně kontrolujte stav materiálu bezpečnostní lišty a kontrolujte její poškození. Proveďte kontrolu kvality bezpečnostního systému pravidelným otevíráním držáku v magnetickém bodě a kontrolou funkce pantu. Při poškození materiálu třmeny nebo jejich část ihned vyměňte.

Rada k obuvi: jezdecká bota nebo bota z hladkého materiálu bez nerovností nebo drsných částí u nohy s hladkou podrážkou bez profilu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu